Cвідоцтва платника єдиного податку в 2014 році

З 2014 року платникам податків, які працюють на спрощеній системі оподаткування, свідоцтва платника єдиного податку видавати не будуть.

Законодавчі зміни набирають чинності з 1 січня 2014 року.

Замість свідоцтва зареєстрований платник може за бажанням безкоштовно отримати витяг з Реєстру платників єдиного податку.

Як відзначають експерти Міндоходів, такі нововведення спрощують адміністративні бар’єри реєстрації суб’єктів господарювання як платників єдиного податку, оскільки позбавляють необхідності двічі звертатися до державних органів – до держреєстратора та до органів доходів і зборів. Свідоцтво видається обов’язково, а витяг з реєстру платників єдиного податку – за бажанням платника. Тому скасування процедури видачі свідоцтва платника єдиного податку зменшує обсяг документообігу між платником та органами доходів і зборів. Крім того, бланк свідоцтва платника єдиного податку є документом суворого обліку, його скасування призведе до економії бюджетних коштів.

Шотландия, LP: оффшоры с полным номинальным сервисом, годовой поддержкой, Апостилем, доверенностью, печатью и доставкой!

Зазначені нововведення передбачені Законом України від 24.10.2013 року № 657 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників та удосконалення деяких положень».

Источник: Министерство доходов и сборов Украины

Обсуждение на Facebook