МСФЗ та Управлінський облік — як напрямки для розвитку бухгалтера

3.26K

Українським бухгалтерам вивчати МСФЗ набагато легше

Пройти безкоштовно 1-й модуль курсу “МСФЗ.Базис”

Вам відомо, що українські П(С)БО набагато ближчі до МСФЗ ніж національні стандарти сусідніх держав? Ви не вивчали їх зовсім, або вивчали побіжно, але бачите як бізнес в країні все швидше розвивається та співпрацює із закордонними інвесторами і мрієте працювати в одній із таких компаній? Почніть опановувати теорію і практику застосування МСФЗ, щоб в найближчому майбутньому почати підійматися кар’єрними сходинками. Вивчайте МСФЗ на онлайн-курсі “МСФЗ.Базис” від Фінансової академії “Актив”. Для всіх читачів “Дебет-Кредит” діє спеціальна знижка 15% на цей курс.

“МСФЗ.Базис” — онлайн-курс для початківців, який дозволить вивчити теорію і практику ефективного застосування МСФЗ, використання фінансових інструментів, формування облікової політики згідно стандартів та багато іншого.

Пройдіть коротку реєстрацію, та отримайте безкоштовно доступ до 1-го модуля курсу “МСФЗ.Базис”, в склад якого входять:

1.Записи 5 вебінарів з тем: дисконтування за МСФЗ, фінансова звітність, оцінка справедливої вартості.
2.Відео-гід курсом “МСФЗ.Базис”.
3.Додаткові матеріали: конспект, задачі, робочий зошит, тест.
4.Програма курсу.
5.Доступ до Внутрішнього форуму.
6.Супровід та консультації адміністраторів.

Управлінський облік — засіб розширення кар’єрних горизонтів

Бухгалтерський облік контролює фінансові потоки компанії, а управлінський облік — повідомляє про загальний стан компанії. Якщо Вам стало затісно в кріслі бухгалтера, але Ви не хочете йти зі своєї компанії, то візьміть на озброєння управлінський облік. Опанувавши його основні аспекти, Ви зможете стати незамінним працівником для компанії.

Запишіться на курс “Управлінський облік”, щоб вивчити принципи ціноутворення, концепцію управління витратами, способи аналізу прибутків та рентабельності та багато іншого. Для всіх читачів “Дебет-Кредит” діє спеціальна знижка 15% на цей курс.

Пройдіть коротку реєстрацію та отримайте безкоштовно доступ до 1-го модуля курсу “Управлінський облік”, в який входять:

1.Записи 4 вебінарів (6 годин) з тем: природа управлінсього обліку; класифікація витрат для прийняття управлінських рішень; життєвий цикл продукції; аналіз відхилень; використання відхилень при вирішенні задач від зворотнього.
2. Відео-гід курсом “Управлінський облік”.
3. Додаткові матеріали: конспект, задачі, робочий зошит, тест.
4.Програма курсу.
5.Доступ до Внутрішнього форуму.
6.Супровід та консультації адміністраторів.

Обирайте підходящий курс та подавайте заявку на навчання, щоб забезпечити себе актуальними професійними знаннями та широкими перспективами для подальшого розвитку кар’єри!

Обсуждение на Facebook