МСФЗ-звітність — програма підвищення кваліфікації фахівців

2.03K

Запрошуємо фахівців до участі у програмі підвищення кваліфікації «Фінансова МСФЗ-звітність» 31 січня 2017 р. — 01 лютого 2017 р. у Києві!
Семінар за участі представsovm-seminarників Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Інституту сертифікованих фінансових менеджерів та Агентства з МСФЗ.

Програма «Фінансова МСФЗ-звітність» дає можливість актуалізувати та оновити знання та навички формування фінансової МСФЗ-звітності, підвищити рівень компетентності фахівців, що складають фінансову звітність із застосуванням МСФЗ відповідно до Закону «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» № 996-XIV.

Професійне коло: Представники публічних акціонерних товариств, емітентів цінних паперів, банків, страхових компаній, а також підприємств, які складають та подають фінансову та консолідовану фінансову звітність безпосередньо за МСФЗ, аудитори.

Доповідачі: фахівці Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та Агентства з МСФЗ.

Детальна програма семінару «Фінансова МСФЗ-звітність»

Якщо Ви маєте питання, відповідь на яке хотіли б почути від доповідачів, прохання надсилати його завчасно на електронну пошту Оргкомітету manag1@amsfo.com

Детальна інформація що до участі по телефонам: 057-763-61-62, 067-904-66-46; 095-243-01-31

Надіслати заявку для участі

При реєстрації на участь у семінарі 2-х учасників від однієї організації – знижка 5% для другого учасника.

Обсуждение на Facebook