Підвищення кваліфікації фахівців України «Фінансова МСФЗ-звітність»

2.43K

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у програмі підвищення кваліфікації фахівців України «Фінансова МСФЗ-звітність»яка  відбудеться 28-29 січня 2016 р. у Харкові!

Спільний семінар Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та Інституту сертифікованих фінансових менеджерів.

Програма «Фінансова МСФЗ-звітність» дає можливість отримати актуальну і корисну інформацію  щодо формування фінансової звітності за МСФЗ за 2015 рік, ознайомитися з новаціями МСФЗ.

Професійне коло: Представники публічних акціонерних товариств, банків, страхових компаній, а також підприємств, які складають та подають фінансову та консолідовану фінансову звітність безпосередньо за МСФЗ, аудитори.

Доповідачі: фахівці Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та Інституту сертифікованих фінансових менеджерів (ІСФМ UK),  Агентство з МСФЗ.

Детальна програма семінару «Фінансова МСФЗ-звітність» >

Якщо Ви маєте питання, відповідь на яке хотіли б почути від доповідачів, прохання надсилати його завчасно на електронну пошту Оргкомітету manag1@amsfo.com

Детальну інформацію що до участі Ви зможете отримати за телефонами: 057-763-61-62, 067-904-66-46; 095-243-01-31 або на сайті  http://amsfo.com.ua

Обсуждение на Facebook