Розвиток фінансового сектору в Україні

1 жовтня 2012 року започатковано діяльність п’ятирічної програми USAID з технічної допомоги «Розвиток фінансового сектору» (Проект «FINREP-II) (надалі -Проект), яка впроваджуватиметься компанією «Файненшіал Маркетс Інтернешнл, Інк.» (FMI).

Проект FINREP II сприятиме підвищенню рівня прозорості, ефективності і безпеки фінансової системи України і відповідності українського ринку міжнародним стандартам і практикам, а також зниженню рівня ризиків, пов’язаних із фінансовою кризою.

Строк реалізації проекту 01.10.2012 по 30.09.2017.

Протокол про співпрацю між Міністерством фінансів України та Програмою USAID з технічної допомоги «Розвиток фінансового сектору» (Проект «FINREP-II) підписано 20 червня 2013 року.

Технічним завданням Проекту передбачені надання технічної допомоги Міністерству фінансів за такими напрямами:

1. Посилення нагляду і регулювання фінансового сектору, включаючи:

Компонент 1.1: Удосконалення нормативно-правової бази і системи моніторингу у фінансовому секторі;

Компонент 1.2 Застосування міжнародних норм і стандартів.

Завдання:

— Підтримка зусиль Мінфіну України у галузі впровадження Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) на національному рівні шляхом включення стандартів до нормативно-правової бази, підвищення рівня інформування громадськості і підтримки міжнародної співпраці у цій галузі (очікується, що завдання буде виконано до 31 грудня 2014 року, крім заходів із підтримки міжнародної співпраці).

— Підтримка зусиль Мінфіну України у галузі впровадження міжнародно визнаних технологій підготовки звітності відповідно до МСФЗ.

2. Розвиток фінансового ринку і ринку деривативів, включаючи:

Компонент 2.1: Створення сприятливого середовища;

Компонент 2.2: Фінансові інструменти.

Завдання:

— Допомога Мінфіну України у розробці, оцінюванні та коригування стратегії управління державним боргом та удосконалення системи управління ризиками;

— Допомога Мінфіну України у розвитку фінансових інструментів з метою вдосконалення політики у сфері управління державним боргом.

Очікуваними результатами виконання Проекту «FINREP II» — удосконалення стратегії управління державним боргом та системи управління ризиками державного боргу, розвиток фінансових інструментів; удосконалення нагляду та регулювання з метою покращення контролю за фінансовим сектором та підвищення його прозорості; підвищення рівня поінформованості громадян про фінансові продукти, послуги та їхні права як споживачів фінансових послуг; а також впровадження МСФЗ на національному рівні з метою підвищення рівня прозорості фінансового ринку України.

На сьогоднішній день, згідно з завданнями проекту (програми) здійснюється підтримка зусиль Міністерства фінансів України у галузі впровадження Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) на національному рівні та підтримка зусиль Міністерства фінансів у галузі впровадження міжнародно визнаних технологій підготовки звітності відповідно до МСФЗ.

Источник: minfin.gov.ua


«Бюро Маркетинговых Технологий» — классическое рекламно-маркетинговое агентство. Позиционирование — креативный маркетинг. PR агентство Киев

Обсуждение на Facebook