В Украине введен 1,5% подоходный военный налог

Головне управління Міндоходів у м. Києві інформує, що з 03 серпня 2014 року набрав чинності Закон України від 31 липня 2014 року № 1621 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів», яким, зокрема, встановлено військовий збір. Встановлюється збір тимчасово, до 1 січня 2015 року, у розмірі 1,5% від об’єкта оподаткування.

Платниками збору є фізична особа — резидент, яка отримує доходи як з джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи, фізична особа — нерезидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні та податковий агент.

Оподаткуванню військовим збором підлягають доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами (виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця (учасника), отриманого від організатора азартної гри)без вирахування сум податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, страхових внесків до Накопичувального фонду, у випадках, передбачених законом, тощо. Оподаткуванню військовим збором підлягають доходи, отримані за цивільно-правовими договорами, які належать до фонду оплати праці.


Капсулы Лида – препарат для похудения Lida: http://lidaonline.com.ua ускоряет обмен веществ, нормализуют гормональный фон и работоспособность.

Податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов’язаний утримувати збір із суми такого доходу за його рахунок, використовуючи ставку збору 1,5 %.

Податковий агент зобов’язаний при нарахуванні та виплаті доходів після 3 серпня утримувати військовий збір.

При цьому, у разі якщо нарахування доходів відбулося до 3 серпня 2014 року, а виплата здійснюється після 3 серпня 2014 року, тобто рахувалася заборгованість із виплати такого доходу, то військовий збір у такому випадку не сплачується.

А у разі, якщо доходи за попередні періоди нараховуються та виплачуються після 03 серпня 2014 року, то такі доходи підлягають оподаткуванню військовим збором. Нарахування, утримання та сплата (перерахування) збору до бюджету здійснюється у порядку, встановленому ст. 168 Податкового кодексу України для податку на доходи фізичних осіб на відкриті рахунки, які розміщені на суб-сайті ГУ Міндоходів у м. Києві у розділі «Бюджетні рахунки».


Вентиляция, системы вентиляции SALDA в Минске: крышные вентиляторы. ООО «Компания ЮСОН» — системы вентиляции SALDA в Республике Беларусь

Обсуждение на Facebook